на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR
adidas

adidas Долен дел тренерки TRICOL TP SLVR

код на производ: GN4213
5.388 MKD
5.388 MKD
3.233 MKD
Заштеда: 2.155 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADICOLOR TRACKSUIT е долен дел машки тренерки од колекцијата Adicolor.

Линијата Adicolor ја покажува моќта на минатото и искуството, но и визијата за иднината.

Доминантното место зазема познатото лого на adidas Trefoil, кое за прв пат се појави на денот на Олимписките игри во Минхен во 1972 година.

Овој модел е изработен од Primeblue - рециклиран материјал направен од рециклиран пластичен отпад собран од плажи и крајбрежја.

Рециклирани материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичен отпад.

Спецификации:

 • Машки долен дел тренерки - lifestyle
 • Предни џебови со патент
 • Состав: 100% рециклиран најлон
 • Боја: сребрена
 • Код на производ: GN4213
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи