на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Чорапи JHN ICON PATCHES 3PK GRIPPER
NIKE Чорапи JHN ICON PATCHES 3PK GRIPPER
NIKE Чорапи JHN ICON PATCHES 3PK GRIPPER
NIKE Чорапи JHN ICON PATCHES 3PK GRIPPER
NIKE Чорапи JHN ICON PATCHES 3PK GRIPPER
NIKE Чорапи JHN ICON PATCHES 3PK GRIPPER
NIKE

NIKE Чорапи JHN ICON PATCHES 3PK GRIPPER

код на производ: NJ0662-AG0
890 MKD
890 MKD
890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 1224
    1224
  • 6-12
    6-12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За бебе

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A555D23GRO-SPG
1.251 MKD
Заштеда 10%
1.390 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A556C22NBA-LBL
872 MKD
Заштеда 20%
1.090 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A556C20OG3-BLW
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A555D23OGC-TEA
981 MKD
Заштеда 10%
1.090 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A418A23FRA-WHT
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
големина
L
M