на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS FUNNY SPACE
BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS FUNNY SPACE
BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS FUNNY SPACE
BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS FUNNY SPACE
BUZZ

BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS FUNNY SPACE

код на производ: BZE233U305-23
390 MKD
390 MKD
273 MKD
Заштеда: 117 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36-38
  • 39-42
  • 43-46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд BUZZ
Возраст За возрасни

слични производи