на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Чорапи NHN PRIMARY PLAY 6PK SOCKS
NIKE Чорапи NHN PRIMARY PLAY 6PK SOCKS
NIKE Чорапи NHN PRIMARY PLAY 6PK SOCKS
NIKE Чорапи NHN PRIMARY PLAY 6PK SOCKS
NIKE Чорапи NHN PRIMARY PLAY 6PK SOCKS
NIKE Чорапи NHN PRIMARY PLAY 6PK SOCKS
NIKE

NIKE Чорапи NHN PRIMARY PLAY 6PK SOCKS

код на производ: NN0961-X58
1.090 MKD
1.090 MKD
654 MKD
Заштеда: 436 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 15
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За бебе

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 704950-044
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.968 MKD
Заштеда 25%
5.290 MKD
големина
10C
3C
4C
5C
6C
7C
9C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 704950-421
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.290 MKD
големина
10C
4C
5C
6C
7C
8C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CD0611-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.390 MKD
големина
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB3553-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
големина
10C
4C
6C
7C
8C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW1620-008
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.918 MKD
Заштеда 35%
4.490 MKD
големина
8C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9761-600
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
големина
10C
5C
6C
7C
8C
9C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A555D23GRO-SPG
1.251 MKD
Заштеда 10%
1.390 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A556C22NBA-LBL
872 MKD
Заштеда 20%
1.090 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A556C20OG3-BLW
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A555D23OGC-TEA
981 MKD
Заштеда 10%
1.090 MKD
големина
L
M