на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS DOMINO
BUZZ

BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS DOMINO

код на производ: BZE233U303-01
590 MKD
590 MKD
590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3538
    3538
  • 38-42
  • 42-46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд BUZZ
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи