на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS ANANAS
BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS ANANAS
BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS ANANAS
BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS ANANAS
BUZZ

BUZZ Чорапи BUZZ SOCKS ANANAS

код на производ: BZE233U304-92
390 MKD
390 MKD
273 MKD
Заштеда: 117 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36-38
  • 39-42
  • 43-46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд BUZZ
Возраст За возрасни

слични производи