на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

STANCE Чорапи Warbird
STANCE

STANCE Чорапи Warbird

код на производ: A545C20WAR-BUR
990 MKD
990 MKD
693 MKD
Заштеда: 297 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 42-46
 • 42-46
  42-46
 • 38-42
 • 38-42
  38-42
 • NS
  NS
 • 34-37
  34-37
 • 34-37
  34-37
 • 46-50
  46-50
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс чорапите lifestyle Stance Warbird се нешто што веднаш ќе предизвика насмевка на вашето лице. Направени од пријатен спој, нудат удобност и пријатно чувство на кожата. Тие исто така се преполни со Infiknit™ влакна, кои им даваат доволно издржливост за да ги пренесат како наследство.
Спецификација:

 • Средно длабоки чорапи
 • Infiknit™ технологија
 • Ребрест еластичен дел
 • Еластична потпора во лакот на стапалото
 • Зајакнување во пределот на прстите и петата
 • Нема шевови во пределот на прстите
 • Состав: 40% памук, 40% најлон, 16% полиестер, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд STANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи