на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

STANCE Чорапи Licks
STANCE

STANCE Чорапи Licks

код на производ: A556C22LIC-OFW
1.290 MKD
1.290 MKD
774 MKD
Заштеда: 516 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 42-46
 • 42-46
 • 38-42
 • 38-42
 • NS
  NS
 • 34-37
 • 34-37
 • 46-50
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс чорапите lifestyle Stance Licks се уште еден резултат на соработката помеѓу брендот Stance и бендот Rolling Stones. Одликувајќи се со детали за лента на мешавина од памук, овие чорапи нудат удобност и убаво чувство до кожата. Умерено амортизирање низ чорапот обезбедува сигурно, цврсто вклопување со подобрена заштита од удар. Длабоките џебови на пети го комплетираат вклопувањето. Бесшевниот дел во пределот на прстите го спречува триењето. Спецификација:

 • Средно длабоки чорапи
 • Infiknit™ технологија
 • Ребрест еластичен дел
 • Еластична потпора во лакот на стапалото
 • Зајакнување во пределот на прстите и петата
 • Нема шевови во пределот на прстите
 • Состав: 66% памук, 19% полиестер, 12% најлон, 3% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд STANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи