на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

STANCE Чорапи Show Some Skin
STANCE

STANCE Чорапи Show Some Skin

код на производ: W545C22SHO-TAU
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 42-46
 • 42-46
 • 38-42
 • 38-42
 • NS
  NS
 • 34-37
 • 34-37
 • 46-50
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Женските чорапи lifestyle Stance Show Some Skin се детал кој ќе го нагласи вашиот оригинален стил, со што и да ги комбинирате. Затоа што тие се приказна за себе. Интересниот леопард дезен е комбиниран со лесни перничиња и исклучително мека мешавина од памук.
Спецификација:

 • Длабоки чорапи
 • Infiknit™ технологија
 • Поддршка на лак
 • Нема шевови во пределот на прстите
 • Ткаенина од памучна мешавина

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд STANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи