на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ Чорапи Lemon
BUZZ Чорапи Lemon
BUZZ Чорапи Lemon
BUZZ Чорапи Lemon
BUZZ

BUZZ Чорапи Lemon

код на производ: BZE223U311-27
провери достапност
 • 2629
  2629
 • 27-30
  27-30
 • 3033
  3033
 • 30-34
  30-34
 • 3134
  3134
 • 3234
  3234
 • 30-34
  30-34
 • 34-37
  34-37
 • 3437
  3437
 • 3538
  3538
 • 34-37
  34-37
 • 3841
  3841
 • 38-42
  38-42
 • 38-42
  38-42
 • 42-46
  42-46
 • 42-46
  42-46
 • 42-46
  42-46
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

BUZZ Lemon се унисекс lifestyle чорапи за денови исполнети со ведрина. Носете ги овие чорапи со вашиот омилен пар патики и оставете ги вашите денови да бидат светли како овој модел. Совршено ќе одговараат на вашите стапала и ќе ги одржуваат свежи во текот на целиот ден. Зајакнувањето во пределот на прстите и петиците обезбедува долготрајност на чорапите и ги прави поиздржливи. Издвојте се од монотоната толпа благодарение на модерниот принт на овие BUZZ чорапи.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Состав: 42% памук, 31% полиестер, 23% полиамид, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи