на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Чорапи GLT
adidas

adidas Чорапи GLT

код на производ: HK0301
Šifra proizvođača: GEK98
Prosečna ocena:
988 MKD
988 MKD
790 MKD
Заштеда: 198 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43-45
 • 40-42
 • 37-39
 • 46-48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Mid-Cut Glitter се женски lifestyle чорапи со средна должина со многу спортски стил. Тие се акцентирани со изразени плетени 3 ленти и лого на трифолија кои јасно покажуваат во кој бренд најмногу верувате. Суптилен белег на треперење додава забавен, женствен допир на секоја облека. Тие се направени од лесна ткаенина што ви дава трајна удобност, мазно и пријатно чувство што го поддржува долниот дел од вашите стапала. Овие супер удобни и функционални адидас чорапи доаѓаат во пакување од два пара.
Спецификација:

 • Женски чорапи
 • Состав: 62% памук, 22% полиестер, 13% најлон, 2% еластин и 1% лурекс
 • Средна должина
 • Лого на Trefoil
 • Пакување од 2 пара
 • Изразени три ленти

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики ID3121
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF3002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID6809
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6912
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.990 MKD
  Заштеда 20%
  7.488 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики H00659
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.733 MKD
  Заштеда 45%
  6.788 MKD
  големина
  5
  5-
  6

  слични производи