на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ

BUZZ Боксерици Printed

код на производ: BZA223M003-Z2
Prosečna ocena:
1.690 MKD
1.690 MKD
1.183 MKD
Заштеда: 507 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Buzz PRINTED машките боксерки доаѓаат во практично пакување од 2 пара. Нивната мека памучна ткаенина обезбедува целодневна мекост и удобност, додека тенките ногавици се прилагодуваат на вашето тело и го комплетираат вклопувањето. Брендирањето на појасот обезбедува спортски стил. Светлиот и интересен принт ја комплетира целокупната естетика на ова парче долна облека.
Спецификација:

 • Машки боксерки
 • Еластичен појас
 • Тесни ногавици
 • Графика со целосна должина
 • Состав: 95% памук, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Боксерици
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Здравко Јањиќ
   Здравко Јањиќ

   12.12.2022. 20:49

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Боксерици BZA223M004-Z3
  1.183 MKD
  Заштеда 30%
  1.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Боксерици BZA223M002-01
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  1.603 MKD
  Заштеда 30%
  2.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Боксерици BZA223M001-Z1
  1.603 MKD
  Заштеда 30%
  2.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL