на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz Боксерици Basic
Buzz

Buzz Боксерици Basic

Код на производ: BZA223M001-Z1
Prosečna ocena:
2.290 MKD
2.290 MKD
916 MKD
Заштеда: 1.374 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Buzz Basic машките боксерки доаѓаат во практично пакување од 2 пара. Нивната мека памучна ткаенина обезбедува целодневна мекост и удобност, додека тенките ногавици се прилагодуваат на вашето тело и го комплетираат вклопувањето. Брендирањето на појасот обезбедува спортски стил. Светлиот и интересен принт ја комплетира целокупната естетика на ова парче долна облека.
Спецификација:

 • Машки боксерки
 • Еластичен појас
 • Тесни ногавици
 • Графика со целосна должина
 • Состав: 95% памук, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Боксерици
  Пол За мажи
  Бренд Buzz
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Перица
  Перица
  05.03.2024. 16:05

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Боксерици BZA223M004-Z3
  1.014 MKD
  Заштеда 40%
  1.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Боксерици BZA223M003-Z2
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  1.014 MKD
  Заштеда 40%
  1.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL