на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

DFNS Спреј DFNS APPAREL & HAT PROTECTOR 200 ML
DFNS

DFNS Спреј DFNS APPAREL & HAT PROTECTOR 200 ML

код на производ: 1210301
1.090 MKD
1.090 MKD
654 MKD
Заштеда: 436 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
  • ONE SIZE
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Спреј
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд DFNS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Спреј 1190103
872 MKD
Заштеда 20%
1.090 MKD
големина
1
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Спреј 2190502
632 MKD
Заштеда 20%
790 MKD
големина
1
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Спреј 2190503
474 MKD
Заштеда 40%
790 MKD
големина
1
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Спреј 3405100000
1.090 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Спреј SB-FRS
590 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT