на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike за тинејџери

Долен дел тренерки код на производ: DJ0190-455
5.190 MKD
3.633 MKD
Заштеда: 1.557 MKD
Изберете големина
2XL
L
Зачувај