на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas ЗА ТИНЕЈЏЕРКИ

Патики код на производ: GZ7875
8.588 MKD
4.723 MKD
Заштеда: 3.865 MKD
Изберете големина
37 1/3
38
39 1/3
41 1/3
Зачувај