на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas МАЖИ

Патики код на производ: EG4958
7.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
Изберете големина
44 2/3
45 1/3
46
46 2/3
48
40 2/3
41 1/3
42
42 2/3
43 1/3
44
Зачувај