на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Производи

по страна

Производи

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
колекција
Цена
vans
75 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007P2TWB
6.490 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
4546
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A5HFER6R
1.990 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UI16BT
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
големина
28
29
30
31
32
33
34
34.5
35
36
36.5
37
38
38.5
39
39.5
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUKENR
Prosecna ocena:
glas
1
5.290 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
4546
46
46.5
47
47.5
48