на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Патики Classic Slip-On
Vans Патики Classic Slip-On
Vans Патики Classic Slip-On
Vans Патики Classic Slip-On
Vans Патики Classic Slip-On
Vans Патики Classic Slip-On
Vans Патики Classic Slip-On
Vans Патики Classic Slip-On
Vans Патики Classic Slip-On
Vans Патики Classic Slip-On
Vans

Vans Патики Classic Slip-On

Код на производ: VN000EYEW00
5.390 MKD
5.390 MKD
3.773 MKD
Заштеда: 1.617 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36.5
 • 37
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Classic Slip-On е машка lifestyle патика дизајнирана за ваше задоволство. Горниот дел изработен од врвен материјал нежно го обвиткува вашето стапало, а во исто време му ја дава потребната цврстина. Мекиот среден ѓон обезбедува супериорно амортизирање. Забавните и удобни Vans патики се дефинитивно патики со став кој ја содржи препознатливата класична линија Vans од страната на патиката. Патиките имаат плиток профил со издржлив гумен ѓон кој го продолжува животниот век на овие патики и дава сигурност на вашиот чекор со својот стисок. Започнете да запознавате нов ден и нови авантури во овие модерни патики.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Бренд Vans
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000CP66BT
  6.890 MKD
  Големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  42
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000EYEBLK
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  Големина
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A4UUKENR
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  Големина
  40
  40.5
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000EWZBLK
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  Големина
  39
  39.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A3B3UY28
  5.590 MKD
  Големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A38G1P0S
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  Големина
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46