на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA X

код на производ: HQ6045
8.788 MKD
8.788 MKD
6.152 MKD
Заштеда: 2.636 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 46
  46
 • 46 2/3
  46 2/3
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 48
  48
 • 35 1/2
  35 1/2
 • 36
  36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar Bonega X се женски патики lifestyle, нова класика инспирирана од легендарниот оригинал. Излезете од стереотипите на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на adidas. Почнувајќи од гумениот ѓон на платформата и веќе познатото прекривка во пределот на прстите, овие патики на adidas Superstar се глетка што треба да се види. Горниот дел е освежен со мешавина од врвни материјали и јазик што се истакнува со adidas ДНК. Влошките од мемориска пена додаваат удобност и обезбедуваат одлично амортизирање. Каде и да одите во овие аdidas патики, ќе се чувствувате и ќе изгледате добро. Омилени тесни фармерки, хеланки, тренерки, шорцеви, изборот е ваш, а не можете да погрешите со овие патики adidas Superstar Bonega X.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Најмалку 50% рециклирана содржина
 • Класично врвкање
 • Влошки од мемори пена
 • Ѓон на платформа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN4347
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.033 MKD
  Заштеда 40%
  3.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HJ7861
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.652 MKD
  Заштеда 30%
  3.788 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HK5057
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.550 MKD
  Заштеда 20%
  5.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H33586
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.213 MKD
  Заштеда 40%
  3.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6912
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.990 MKD
  Заштеда 20%
  7.488 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-