на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR MAX FURYOSA
NIKE Патики AIR MAX FURYOSA
NIKE Патики AIR MAX FURYOSA
NIKE Патики AIR MAX FURYOSA
NIKE Патики AIR MAX FURYOSA
NIKE Патики AIR MAX FURYOSA
NIKE Патики AIR MAX FURYOSA
NIKE Патики AIR MAX FURYOSA
NIKE Патики AIR MAX FURYOSA
NIKE Патики AIR MAX FURYOSA
NIKE

NIKE Патики AIR MAX FURYOSA

код на производ: DH5104-002
Prosečna ocena:
11.390 MKD
11.390 MKD
7.973 MKD
Заштеда: 3.417 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike AIR MAX FURYOSA се женски lifestyle патики инспирирани од трчањето. Го зедовме најдоброто од минатото и го ставивме во овие модерни функционални патики. Ултра кадифеното перниче за потпетици прави да се чувствувате како штотуку да сте влегле во вашите омилени влечки. Инспириран од наследството на Nike патиките за трчање од 90-тите, горниот дел има брановидни линии и богата мешавина на материјали. Мрежата што дише обезбедува одлична вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Средниот ѓон од пена обезбедува одлично амортизирање и удобност што ја заслужувате. Патиките се со низок профил со класични врвки и дополнителен комплет врвки. Единицата за видлив воздух во петицата обезбедува лесно амортизирање. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Единица за видлив воздух во петицата
 • Јазиче и јазик за пети
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Мрежа која дише
 • Дополнителен сет на врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.803 MKD
  Заштеда 30%
  8.290 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ5761-346
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.933 MKD
  Заштеда 30%
  4.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6844-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV4126-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ2628-103
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5