на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Furyosa
NIKE Патики Air Max Furyosa
NIKE Патики Air Max Furyosa
NIKE Патики Air Max Furyosa
NIKE Патики Air Max Furyosa
NIKE Патики Air Max Furyosa
NIKE Патики Air Max Furyosa
NIKE Патики Air Max Furyosa
NIKE Патики Air Max Furyosa
NIKE Патики Air Max Furyosa
NIKE

NIKE Патики Air Max Furyosa

код на производ: CZ4149-200
Prosečna ocena:
11.390 MKD
11.390 MKD
7.973 MKD
Заштеда: 3.417 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женски патики Nike Air Max Furyosa инспирирани од изгледот на патиките за трчање. Можеби брзината не е вашето средно име, но вие не заслужувате ништо помалку од целодневна удобност и беспрекорен урбан стил. Влезете во модата на деведесеттите и станете стилска икона на 21 век. Брановидните линии на горниот дел имаат богата мешавина на материјали како што се мрежа за дишење и детали од TPU. Храброста, оригиналноста, удобноста се синоним за моделот Nike Air Max Furyosa. Ултра кадифен Воздух во петицата, вградената јака и амортизираниот јазик прават да се чувствувате како да сте влегле во вашите омилени влечки. Поголемата потпора за стапалото, поширокото предно стапало, средниот ѓон од пена и сигурната потпора за глуждот обезбедуваат совршено вклопување. Бидете смели, смели и спонтани и изразете го сопствениот став во елегантната силуета на овој модел.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Повлечете ја картичката
 • Плиток профил
 • Дополнителен сет на врвки
 • Гумен ѓон Nike Grind и Waffle

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ5761-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.933 MKD
  Заштеда 30%
  4.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV4126-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4458-277
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.373 MKD
  Заштеда 35%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CW4296-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6844-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ2628-103
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5