на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature
NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature
NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature
NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature
NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature
NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature
NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature
NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature
NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature
NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature
NIKE

NIKE Патики Air Max Dawn Next Nature

код на производ: DQ3991-002
8.490 MKD
8.490 MKD
5.518 MKD
Заштеда: 2.972 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Вкоренети во атлетското наследство на Nike, машките lifestyle патики Nike Air Max Dawn Next Nature зрачат со ретро вибрации на vintage патики за трчање. Чистата, тонска естетика им овозможува на врвните материјали да блеснат, вклучително и мекиот велур на горниот дел. Плишаната пена и класичното воздушно перниче ви овозможуваат удобно да го поминете денот. Модерните дизајнерски линии на средниот ѓон и петицата обезбедуваат свеж изглед. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилни и кожни слоеви на горниот дел
 • Единица Nike Air
 • Зајакнување во пределот на петицата
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7998-672
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DD5925-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7290-619
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5