на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC

ACBC Патики Evergreen

код на производ: SHEG200
8.790 MKD
8.790 MKD
6.153 MKD
Заштеда: 2.637 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 39
 • 39.5
  39.5
 • 40
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 41.5
  41.5
 • 42
 • 42.5
  42.5
 • 43
 • 43.5
  43.5
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  45.5
 • 4546
  4546
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Кога сакате да бидете кул, префрлете се во унисекс патиките на ACBC EVERGREEN и станете дел од тимот што ги поттикнува промените. Направени од одржливи и 100% материјали без животни, овие патики се нашиот херој модел. Класичен, а сепак толку необичен и интересен. Нивните едноставни дизајнерски линии се подобрени со детали како врвки од јута и прекривка на потпетица во контрастна боја, која дискретно го носи логото на брендот. Ѓонот направен од гума и гранули од рециклирана гума не само што нуди стабилност, туку и дава допир на софистицираност. Можете лесно да ги комбинирате со вашите секојдневни модни комбинации, без разлика дали сте љубители на спортот или на полежерен стил. Доброто чувство што го даваат е видливо на вас.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Рециклиран горен дел од GrapeBase
 • Влошки од плута
 • Рециклирана PU пена
 • Ѓон од гума и гранули од рециклирана гума
 • Избегнувајте употреба на вода за време на чистењето
 • Користете мека четка за да ја отстраните прашината и остатоците
 • Отстранете ги тврдоглавите гребнатини и траги со средство за чистење кожа и мека четка

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд ACBC
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara