на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE

NIKE Патики W AIR MAX 90

код на производ: DA8726-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 90 се женски патики кои остануваат верни на своите корени.

Овој модел на патики нуди добро позната удобност и легендарен изглед.

Воздушната единицата Air Max на петицата ви овозможува неверојатна удобност со секој чекор.

Гумениот ѓон влијае на издржливоста, прилагодувањето на површини и целосно препознатливиот стил.

Слоевите и TPU деталите ја нагласуваат удобноста, долговечноста и ретро вибрациите од 90-тите.

Спецификации:

  • Врзување
  • Воздушна единица
  • Боја: црна, розова, бела
  • Код на производ: DA8726-001
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4296-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.552 MKD
Заштеда 20%
8.190 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB8338-328
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5860-615
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 20%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB4609-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ6844-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DX9176-106
6.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
8.090 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD1869-113
8.790 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB7960-001
9.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9