на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix
PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix
PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix
PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix
PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix
PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix
PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix
PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix
PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix
PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix
PUMA

PUMA Патики RS-X³ Pastel Mix

код на производ: 375137-01
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Puma RS-X3 се женски патики за секојдневно носење, кои се дел од феноменалната премиум Puma Brenda колекција. Исклучителната удобност и неверојатните перформанси се нераскинлив дел од препознатливиот RS-X стил на Puma. Горниот дел со атрактивен изглед е комбинација од различни материјали, кожа, еко кожа, синтетика, текстил. Зрачат со цврстина и издржливост. Тоа го поткрепува и фактот што овие патики можете да ги носите во текот на целата година. Интересната комбинација на бои сигурно ќе привлече внимание . Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе ви дадат нова димензија на лесно движење во вашето секојдневие. Puma создава посебен спортски стил кој никого не остава рамнодушен.
Спецификација:

  • Горен дел: кожа, еко кожа, велур, синтетички, текстил
  • Гумен ѓон
  • Врвки
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 673085-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 535684-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 392495-01
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393081-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.651 MKD
Заштеда 10%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387468-10
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 391083-05
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393089-01
6.651 MKD
Заштеда 10%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393063-02
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5