на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE

NIKE Патики React Vision

код на производ: CD4373-004
Prosečna ocena:
9.490 MKD
9.490 MKD
7.592 MKD
Заштеда: 1.898 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike React Vision е машка lifestyle патика со надреална удобност. Слоевит текстури од сложени линии и живи бои се комбинираат во дизајн под влијание на претераниот свет на нашите соништа. React пената и ултра кадифениот јазик обезбедуваат надреална удобност. Револуционерната беспрекорна мрежа на горниот дел овозможува одличен проток на воздух и ги одржува вашите стапала свежи. Микро деталите, претерани пропорции и естетика со мулти-текстура му даваат на овој модел уникатен изглед. Средниот ѓон од пена Nike React обезбедува одлично амортизирање и обезбедува ненадмината целодневна удобност. Логото Swoosh јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Зачекорете во реалноста на вашите соништа во овие машки патики Nike React Vision. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Среден ѓон од пена Nike React
 • Лого на Swoosh
 • Бесшевната мрежа на горниот дел
 • Јазиче и јазик за пети
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-016
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-700
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.217 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DM6474-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.778 MKD
  Заштеда 35%
  8.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5