на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

DFNS Останата опрема DFNS FOOTWEAR CLEANER GEL - 185ML
DFNS

DFNS Останата опрема DFNS FOOTWEAR CLEANER GEL - 185ML

код на производ: 3191202
790 MKD
790 MKD
632 MKD
Заштеда: 158 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
  • ONE SIZE
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Останата опрема
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд DFNS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
1.043 MKD
Заштеда 30%
1.490 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH