на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот


Погледни ги моделите на познатите брендови: Nike, adidas, Reebok, Puma, New Balance и други, бидејќи оваа сезона ти овозможуваат да се истакнеш каде и да одиш.

Нарачај ги online.


Вистинско време е да ја покажеш својата креативност и да ги разведриш зимските денови носејќи ги актуелните модели на патики, дуксери, долни делови тренерки,
јакни и други додатоци од нашата нова колекција.
Внимателно ги издвоивме понудите за секој стил од брендовите на кои нема да можеш да ѝм одолееш.

Нарачај ги online.