на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот


Outfit идеи за него кој со својот стил во потполност ги прати трендовите на светските метрополи.
Buzz ви нуди вистински модерни парчиња во вид на trendy патики, атрактивни дуксер и впечатливи додатоци.


Buzz издвоената понуда за неа нуди проверена, привлечена спојка на едноставен но, ефектен и класичен но, trendy изглед.


Buzz понудата за тинејџери пристигна со trendy патики, тренерки, маици со cool графики и интересни додатоци.