на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Love is in the air! 

Барате совршен подарок за Денот на вљубените?
Погледнете ја понудата што ја подготвивме, одберете го вистинскиот подарок за вашата најсакан личност и искористете дополнителни 10% попуст на сите производи!