на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Горен дел тренерка Primeblue
Горен дел тренерка Primeblue
Горен дел тренерка Primeblue
Горен дел тренерка Primeblue
Горен дел тренерка Primeblue
Горен дел тренерка Primeblue
Горен дел тренерка Primeblue
Горен дел тренерка Primeblue
Горен дел тренерка Primeblue
Горен дел тренерка Primeblue

Горен дел тренерка Primeblue

Код на производ: HE9563
Šifra proizvođača: IYA36

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Originals Primeblue е женски lifestyle горен дел тренерка. Секој детал е важен. Во животот, модата, како и во околината. Елегантниот изглед на ова парче облека е постигнат благодарение на конструкцијата на рециклирани материјали и деталите со 3 линии по должината на ракавите. Стандардниот крој и патент по целата должина придонесува за опуштен, но во исто време и префинет стил. Страничните џебови со патент ќе ви овозможат безбедно да ги складирате вашите ситници и ќе ви овозможат да се препуштите на секој момент.
Спецификација:

 • Горен дел женска тренерка – lifestyle
 • Детали со 3 линии по должината на ракавите
 • Стандарден крој
 • Патент со целосна должина
 • Странични џебови
 • Primeblue рециклирани материјали
 • Материјал: 50% памук, 43% рециклиран полиестер, 7% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Горен дел тренерка
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.814 MKD
  Заштеда 40%
  4.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL