на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK
Nike

Nike Торбица NK HERITAGE WAISTPACK

Код на производ: DB0490-370
1.890 MKD
1.890 MKD
1.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • MISC Унив.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Kачкет FB5372-324
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
M/L
S/M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет DC3984-011
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.990 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.971 MKD
Заштеда 10%
12.190 MKD
Големина
10
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Kачкет FB5372-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L/XL
M/L
S/M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DZ2628-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица DJ9796-010
Цена 2.632 MKD
Заштеда 20%
3.290 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Торбица DB0490-407
Цена 1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Торбица DB0490-324
Цена 1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Торбица DB0490-104
Цена 1.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица 9A0803-E55
Цена 1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица DR6266-013
Цена 1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD