на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike

Nike Торбица Heritage

Код на производ: DB0490-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike HERITAGE е унисекс lifestyle чанта што ќе го придружува секое ваше патување и секоја авантура. Удобна и лесно прилагодлива чанта за секоја пригода во текот на денот. Прилагоден е и за патување за полесно и подобро да ги организирате вашите најважни и вредни работи. Овој производ е направен со најмалку 65% рециклиран полиестер. Имајќи предвид дека добрата организација на работите во чантата и лесната пристапност се на прво место, оваа чанта има еден главен и еден голем џеб, додека на задната страна има уште еден помал џеб за помали работи како на пример. клучевите. Чантата можете да ја носите околу половината, преку рамо или како што сакате.
Спецификација:

 • Унисекс чанта
 • Состав: 100% полиестер (најмалку 65% рециклиран полиестер)
 • Прилагодлив ремен
 • Волумен: 3л

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 943092-294
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.043 MKD
  Заштеда 25%
  1.390 MKD
  Големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Kачкет AR2118-688
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.718 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  Големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет CK5324-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.253 MKD
  Заштеда 30%
  1.790 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет CW6410-687
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.718 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  Големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DJ9779-200
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.990 MKD
  Големина
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица BA5871-010
  1.183 MKD
  Заштеда 30%
  1.690 MKD
  Големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица 910B5565NSZ
  4.552 MKD
  Заштеда 20%
  5.690 MKD
  Големина
  ONE