на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike Торбица Heritage
Nike

Nike Торбица Heritage

Код на производ: DB0488-254

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Heritage Waistpack е торбичка за појас што ви овозможува лесен пристап и уште полесно носење. Повеќекратните прегради со патент безбедно ги складираат и организираат вашите основни работи, држејќи ги при рака. Прилагодливиот ремен ви овозможува лесно да ja прилагодите според вашите потреби. Силниот полиестерски материјал е издржлив и не бара посебно одржување. Контрастната Nike графика на предната страна на чантата суптилно го истакнува вашиот спортски стил.
Спецификација:

 • Спортска чанта за возрасни - lifestyle
 • Прилагодлив ремен
 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm
 • Повеќе функционални прегради со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 59% најлон, 41% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Сива
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет CW6410-687
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.603 MKD
  Заштеда 30%
  2.290 MKD
  Големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.971 MKD
  Заштеда 10%
  12.190 MKD
  Големина
  10
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BV1358-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.890 MKD
  Големина
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Kачкет 943092-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Kачкет FB5372-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  Големина
  L/XL
  M/L
  S/M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица DB0490-370
  Цена 1.890 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица FN4248-100
  Цена 2.290 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица DR6266-013
  Цена 1.512 MKD
  Заштеда 20%
  1.890 MKD