на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Торба за патики Printed Stash
Nike Торба за патики Printed Stash
Nike Торба за патики Printed Stash
Nike Торба за патики Printed Stash
Nike Торба за патики Printed Stash
Nike Торба за патики Printed Stash
Nike Торба за патики Printed Stash
Nike Торба за патики Printed Stash
Nike Торба за патики Printed Stash
Nike Торба за патики Printed Stash
Nike

Nike Торба за патики Printed Stash

Код на производ: DV3087-010
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Чувајте ги вашите патики во движење со Nike Printed Stash Unisex чантата за патики. Може да се спакува во сопствениот џеб со патент кога не ви е потребен и практично е невидлив додека не ви затреба. За кратки или долги патувања, оваа чанта за патики е задолжителна. Предниот џеб со патент обезбедува безбедно складирање на мали предмети. Отворањето со патент овозможува лесно складирање. Рачката го олеснува носењето.
Спецификација:

 • Димензии: 23 cm x 13 cm x 36 cm
 • Волумен: 13 L
 • Отвор на патент
 • Преден џеб со патент
 • Рачка за носење
 • Состав: 100% полиестер; поставата: 50% полиестер, 50% најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Торба за патики
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  Trenutno nema komentara