на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Топ W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Топ W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Топ W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Топ W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Топ W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Топ W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Топ W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Топ W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike

Nike Топ W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK

Код на производ: FN3677-104
3.090 MKD
3.090 MKD
2.627 MKD
Заштеда: 463 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Топ
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FB4623-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.421 MKD
Заштеда 10%
2.690 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц DV7797-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.813 MKD
Заштеда 30%
2.590 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DV7932-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.694 MKD
Заштеда 40%
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ4448-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6247-825
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.967 MKD
Заштеда 15%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6712-126
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
M
S

слични производи