на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Топ BABEY
Juicy Couture Топ BABEY
Juicy Couture Топ BABEY
Juicy Couture Топ BABEY
Juicy Couture Топ BABEY
Juicy Couture Топ BABEY
Juicy Couture

Juicy Couture Топ BABEY

Код на производ: JCWCT23310-336
1.890 MKD
1.890 MKD
1.512 MKD
Заштеда: 378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Топ
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Juicy Couture
Боја Зелена
ПроизведувачJuicy Couture Inc. , 12723 Wentworth St, Arleta, CA 91331, USA
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц JCWH122020-125
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
L

слични производи