на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Топ W J SPT BODY CON TANK
Nike Топ W J SPT BODY CON TANK
Nike Топ W J SPT BODY CON TANK
Nike Топ W J SPT BODY CON TANK
Nike Топ W J SPT BODY CON TANK
Nike Топ W J SPT BODY CON TANK
Nike

Nike Топ W J SPT BODY CON TANK

Код на производ: FN5156-010
3.090 MKD
3.090 MKD
2.472 MKD
Заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Топ
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки FQ2113-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.353 MKD
Заштеда 30%
4.790 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DV7797-386
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.590 MKD
Големина
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки FQ2113-019
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6247-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DV7932-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6247-825
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS

слични производи