на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Топ Sportswear Chill Knit
Nike Топ Sportswear Chill Knit
Nike Топ Sportswear Chill Knit
Nike Топ Sportswear Chill Knit
Nike Топ Sportswear Chill Knit
Nike Топ Sportswear Chill Knit
Nike Топ Sportswear Chill Knit
Nike Топ Sportswear Chill Knit
Nike

Nike Топ Sportswear Chill Knit

Код на производ: FN3677-825
3.090 MKD
3.090 MKD
2.472 MKD
Заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Chill Knit женскиот ребрест топ е идеално решение за облека кога сакате да изгледате опуштено и кул. Горниот дел е направен од исклучително мек материјал кој не е проѕирен. Заоблениот раб му дава специфичност на овој модел. Спецификација:

 • Женски lifestyle топ од ребрест материјал
 • Извезено Swoosh лого
 • Состав: 33% вискоза, 32% акрилик, 31% памук, 4% спандекс
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Топ
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви FN5134-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви DM6247-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 20%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи