на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Топ W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
Nike Топ W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
Nike Топ W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
Nike Топ W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
Nike Топ W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
Nike Топ W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
Nike Топ W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
Nike Топ W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
Nike

Nike Топ W NSW ESSNTL RIB CRP TANK

Код на производ: FB8279-509
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Топ
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви FN5134-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DM6247-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS