на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Направете своја кул летна комбинација и оставете впечаток каде и да се појавите со парчиња од најпопуларните брендови од новата летна колекција!
Бидете во тек со светските трендови и носете го вашиот спортски стил насекаде со себе! 
 

Ова лето вие ги диктирате правилата. Покажете храброст и креативност и направете тренди комбинации кои го привлекуваат сечие внимание.
Летната колекција на Buzz ќе ви помогне во тоа! Нарачајте онлајн и издигнете го вашиот изглед на следно ниво. 
 

Спортскиот стил на децата не мора да биде само удобен, туку и совршено стилизиран и забавен! Облечете ги вашите малечки во лесни и удобни парчиња со впечатлив дизајн! 
Децата го сакаат летото! Нека го покаже тоа експлозијата на свежи бои во нивните комбинации!