на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

DFNS Спреј DFNS Footwear Refresher 150 ml
DFNS

DFNS Спреј DFNS Footwear Refresher 150 ml

Код на производ: 2190503
790 MKD
790 MKD
632 MKD
Заштеда: 158 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • NS Унив.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Спреј
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд DFNS
Боја Плава
ПроизведувачDFNS B.V. James Wattlaan 7; 5151DP, Drunen, The Netherlands; Phone: +31 (0) 416 751 050; Email: info@dfns.com
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спреј 1190103
763 MKD
Заштеда 30%
1.090 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спреј SV001-SC
392 MKD
Заштеда 20%
490 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спреј SV003-SC
392 MKD
Заштеда 20%
490 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спреј 3191203
553 MKD
Заштеда 30%
790 MKD
Големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спреј 1210301
763 MKD
Заштеда 30%
1.090 MKD
Големина
NS