на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорцеви Trophy
Nike Шорцеви Trophy
Nike Шорцеви Trophy
Nike Шорцеви Trophy
Nike Шорцеви Trophy
Nike Шорцеви Trophy
Nike

Nike Шорцеви Trophy

Код на производ: FB1092-010
1.390 MKD
1.390 MKD
1.112 MKD
Заштеда: 278 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 12-13г.
 • 11-12г.
 • 9-10г.
 • 14-15г.
 • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Dri-FIT Trophy детските шорцеви за тренинг за тинејџерки се апсолутен победник за сите спортисти. Не е важно дали сериозно се занимавате со спорт, се занимавате со некој спорт за прв пат или само сакате да играте надвор. Лесни се и прозрачни, а технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и свежи. Swoosh на ременот ја истакнува вашата наклонетост. Спецификација:

 • Внатрешен спој: 10 cm
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Лесна и прозрачна ткаенина

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол За девојчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT