на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорцеви и маица JDB Jumpman FT ShortSet
Nike Шорцеви и маица JDB Jumpman FT ShortSet
Nike Шорцеви и маица JDB Jumpman FT ShortSet
Nike Шорцеви и маица JDB Jumpman FT ShortSet
Nike Шорцеви и маица JDB Jumpman FT ShortSet
Nike Шорцеви и маица JDB Jumpman FT ShortSet
Nike

Nike Шорцеви и маица JDB Jumpman FT ShortSet

Код на производ: 85C203-B65
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 4 3-4г.
  • 6 5-6г.
  • 7 6-7г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви и маица
Пол За момчиња
Возраст Мали деца
Бренд Nike
Боја Плава
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
4
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
2.088 MKD
Големина
104
68
74
86
92
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
2.288 MKD
Големина
104
110
116
122
128