на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Шорцеви и маица Boxy and Bike Set
Шорцеви и маица Boxy and Bike Set
Шорцеви и маица Boxy and Bike Set
Шорцеви и маица Boxy and Bike Set
Шорцеви и маица Boxy and Bike Set
Шорцеви и маица Boxy and Bike Set

Шорцеви и маица Boxy and Bike Set

Код на производ: 36K492-023
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

BOXY AND BIKE SET е lifestyle сет, шорцеви и маичка за помали девојчиња. Маичката со кратки ракави е изработена од мека ткаенина од жерсеј. Нејзиниот широк крој носи опуштено и лесно чувство, додека шорцевите изработени од еластична ткаенина и со еластичен појас обезбедуваат целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Сет шорцеви и маичкс за помали девојчиња - lifestyle
 • Ребрестa јака
 • Лого на Nike
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин
 • Одржување: Машинско перење

 • Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  4
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 1.195 MKD
  Заштеда 50%
  2.390 MKD
  Големина
  4
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 2.088 MKD
  Големина
  104
  68
  74
  92