на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц G NSW SHORT JSY LBR
Nike Шорц G NSW SHORT JSY LBR
Nike Шорц G NSW SHORT JSY LBR
Nike Шорц G NSW SHORT JSY LBR
Nike Шорц G NSW SHORT JSY LBR
Nike Шорц G NSW SHORT JSY LBR
Nike

Nike Шорц G NSW SHORT JSY LBR

Код на производ: FN8593-019
1.990 MKD
1.990 MKD
1.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FN8589-019
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики 943345-117
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1843-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.890 MKD
Големина
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45B267-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.190 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ5671-602
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.890 MKD
Големина
5Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FB1092-010
Цена 1.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц 45A771-P36
Цена 1.014 MKD
Заштеда 40%
1.690 MKD
Големина
L
M
S