на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT
Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT
Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT
Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT
Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT
Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT
Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT
Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT
Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT
Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT
Nike

Nike Шорц W NSW NK CHLL FT HR 2IN SHORT

Код на производ: FN2455-376
2.690 MKD
2.690 MKD
2.152 MKD
Заштеда: 538 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH0223-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
Големина
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FQ8933-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.534 MKD
Заштеда 40%
10.890 MKD
Големина
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH1290-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.643 MKD
Заштеда 30%
9.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV3808-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
10
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ6376-100
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.033 MKD
Заштеда 30%
7.190 MKD
Големина
7

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц DV7797-010
Цена 1.990 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц DV0334-501
Цена 3.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6712-379
Цена 1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6712-126
Цена 1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FN2167-104
Цена 3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FB4623-010
Цена 2.421 MKD
Заштеда 10%
2.690 MKD
Големина
L
M
XS