на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike Шорц NIKE SNEAKERS
Nike

Nike Шорц NIKE SNEAKERS

Код на производ: NESSE522-338
4.190 MKD
4.190 MKD
3.352 MKD
Заштеда: 838 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Зелена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN7812-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.643 MKD
Заштеда 30%
9.490 MKD
Големина
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FQ8034-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FQ7995-503
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CN8490-003
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3747-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CJ0921-091
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.434 MKD
Заштеда 40%
2.390 MKD
Големина
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DX0502-480
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц HA4338
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
M
XL