на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц W NSW CLLCTN 3
Nike Шорц W NSW CLLCTN 3
Nike Шорц W NSW CLLCTN 3
Nike Шорц W NSW CLLCTN 3
Nike Шорц W NSW CLLCTN 3
Nike Шорц W NSW CLLCTN 3
Nike Шорц W NSW CLLCTN 3
Nike Шорц W NSW CLLCTN 3
Nike Шорц W NSW CLLCTN 3
Nike Шорц W NSW CLLCTN 3
Nike

Nike Шорц W NSW CLLCTN 3" TROUSER SHORT

Код на производ: FN2167-104
3.790 MKD
3.790 MKD
3.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики AH6789-601
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK2351-702
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ6376-100
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.033 MKD
Заштеда 30%
7.190 MKD
Големина
7

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц DV7797-010
1.813 MKD
Заштеда 30%
2.590 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6712-379
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6712-126
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
M
S